|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transport Package: | Wooden Box |
| Specification: | 170*30*40cm |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Sampling bottle | Specification: 1000 ml × 25 bottles |
| Single sampling quantity | (5~1000) ml |
| Sampling interval | (2~9999) min |
| Sampling record | 1000 slips |
| Records for opening and closing doors | 200 slips |
| Sampling quantity error | ± 7% |
| Sampling quantity error of equal ratio | ± 8% |
| Time control error of system clock | Δ1 ≤ 0.1% Δ12 ≤ 30s |
| Temperature control precision | ±1.5 ºC |
| Vertical height for sampling | ≥ 8 m |
| Horizontal sampling distance | ≥ 80 m |
| Air tightness of piping system | ≤ -0.085 MPa |
| Mean Time Between Failure (MTBF) | ≥ 1440 h per time |
| Insulation resistance | >20 MΩ |
| Communication interface | RS-232/RS-485 |
| Analog interface | 4 mA ~20 mA |
| Digital quantity input interface | switching value |